FC Reklam - Tabela - Baskı Merkezi

SANCAKTEPE TABELA

İstanbullun içinde acık - kapalı mekan modern üretim tesisinde cephe uygulamaları, mağaza dekorasyonu, kent mobilyaları, fuar stantları, reklam ve yönlendirme tabelaları, highrise, megaboard, megalight, billboard ve dijital baskılı ürünler gibi birçok alanda uzman kadro, yüksek kalite, teknoloji ve tecrübe ile hizmet vermekteyiz. Sancak Tabelacı olarak, hedeflerimize sınırlama koymadan reklam sektöründe çıtamızı yükseltmeye devam ediyoruz.
Sancaktepe Tabela geçmişten bu yana işini yaptığı her yeni firmayı müşteri olarak değil bir aile olarak görür. Çünkü her aile birbirinin her zaman kazanmasını ister bizde Sancaktepe Tabela ailesi olarak her çalıştığımız firmanın kazanmasını istiyor Reklamlarını benimseyerek yapıyoruz.


Reklam Teknolojileri sektöründe faaliyet gösteren firmamız bu alanda eğitim veren çeşitli üniversiteler ile organik bağlarını korumaktadır. Dolayısıyla bu yönde uzman kişiler ve çalışma arkadaşlarımızla yolumuza devam ediyoruz çözümlerimiz ya da çözüm önerilerimiz, yere basan öngörülere ve bilimsel yöntemlere dayanmaktadır. Bunun rakiplerimize kıyasla ciddi bir fark olduğunu düşünüyoruz. Vizyonumuz Sancaktepe Tabela olarak reklam teknolojileri alanında faaliyet gösteren ilk akla gelen firmalardan birisi olmak istiyoruz. Misyonumuz da müşterilerimize reklam teknolojileri konusunda ihtiyaç duyabilecekleri her konuda danışmanlık hizmeti veriyor, yüksek seviyede fayda düşük maliyet uzun ömürlü performans hesaplamalarını yaparak projelerimizi sunuyoruz.


Gelişmiş görsel efekt programları kullanılarak hazırlanan görsel efektler müşteri üzerindeki etkiyi artırmak için kullanılır. Hazırlanan görsel efektler metro istasyonları, AVM ler, açık hava LED ekranları gibi birçok alanda yayınlanan reklamlar ve tanıtım filmlerinde kullanılır.

 

Mesela aklınızda bir ürün var ve daha üretilmeden sunumunu yapmak istiyorsunuz ya da ürününüzü fotoğraf ve video tekniğinden daha etkileyici bir şekilde göstermek istiyorsunuz. İşte tam burada 3D modelleme ve animasyon hizmetlerimiz sizlere yaratıcı bir dünya sunuyor.


Fark edilmek veya fark yaratmak isteyenler için kreatif grafik tasarım ekibimizle size özel kurumsal kimlik, logo, katalog, broşür, vb çalışmaları yapıyoruz iletişim numaramızdan 0216 395 02 60 ulaşabilir www.fcreklam.net web sitemizden tabela çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz


İstanbul’daki firmamız  Sancaktepe Tabela dinamik ve genç kadrosuyla; led tabela kayan yazı, LED aydınlatma, sonsuz ayna, kutu pleksi harf, krom harf, totem&pilon, ışıklı & ışıksız tabelalar, araç giydirme, cephe kaplama, branda germe tabela, folyo uygulama pano tamiri, dijital baskı, işlerinde sizlere zamanında hizmet vermekten ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmetinizdedir. İyi reklam iyi kazançtır.


Web sitemiz üzerinden bizimle rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz ve her konu da yardım alabilirsiniz. Sizlerde soru ve sorunlarınız için iletişim sayfasından isteklerinizi bize yazabilirsiniz. (İletişim sayfasına gitmek için tıklayınız.)
Sitemiz üzerinden tabela fiyatları hakkında bilgi almak için Menülerimizde ki Fiyat isteyin sayfasına girerek önünüze gelen bilgi formunu doldurmanız halinde mailiniz satın alma sorumlumuz tarafından incelenip fiyatlandırılma çıkartılır ve sizlere en uygun fiyat çıkartılır.


Eğer daha hızlı bilgi almak istiyorsanız 0216 395 02 60 telefon numaramızı arayarak dilerseniz buyurun beraber bir çay içelim ve birebir konuşalım. Sizlerin memnuniyeti bizimi için daha önemlidir.
Tabelalar hakkındaki makalemizi okumak isterseniz. Tabela makalemizi okuyabilirsiniz.
Sizlerin firmalarınıza en uygun tabela çeşidini beraber seçelim tasarımlarınız beraber yapalım.